Skip to main content

Reedel, 21.05 toimus Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu tavapärane üldkoosolek tavapäratul ajal (tulenevalt covidi-olukorra muutustest). Koosolek toimus ajastule iseloomulikult paralleelselt Tallinna Ehituskoolis ja Zoomi keskkonnas.

Võeti vastu juhatuse poolt välja pakutud suund liidu liikmete kvalifikatsiooni otsustavaks tõstmiseks lähema 2 aasta jooksul läbi kutsehariduse, täiendkoolituste ning selli-, meistri- ja tööjuhitaseme eksamite korraldamise. Liidu juhatuse liige Vaiko Ülejõe rääkis firma Katusepartner näitel, kuidas on võimalik tõsta töötajate motivatsiooni läbi kutsehariduse, kutsevõistluste ning katusekonkurssidel osalemise ning seeläbi ka firma töökliimat ning tulemuslikkust.Koosolekul esines ettevõtet tutvustava ettekandega liidu uus liige Controlit Factory. Samuti esinesid huvitavate ettekannetega TTÜ professor Roode Liias, ettevõtluskonsultant Kiur Lootus ning Salva kindlustuse esindaja.

Uueks juhatuse liikmeks valiti Toni Tomson Sindelkatuse OÜ-st. Üldkoosolek kinnitas 2020.aastaaruande ning kiitis heaks juhatuse ettepandud tööplaani ja eelarve selleks aastaks.

 

Leave a Reply