Skip to main content
Ida-Virumaal Tulivee keskuses kogunes täna Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu üldkoosolek. Vaadati üle möödunud aasta tegevused ning kinnitati plaanid alanud aastaks. Ettekanded ja diskussioonid puudutasid nii operatiivseid tegevusi kui laiemaid tulevikuplaane. Liit jätkab senise juhatusega.

Videokatkendeid vaata postituse lõpust

Anti ülevaade koostööst rohe- ja digipöörde vallas. Käivitumas on koostööprojektid nii Tallinna Tehnikakõrgkooli, Taltechi, aga ka teiste erialaliitudega. Katuseliidu ja tema liikmete oskusteabest ning partnerite tooteinfost on saamas oluline sisend mitmes teaduspõhises projektis. Pikemalt käsitleti katuseehitusealase kutsehariduse olukorda ning tulevikku. Koosolekutelt ei puudu kunagi ülevaade Liidu tegevustest maailmaorganisatsiooni juures ning seegikord meenutati Itaalias toimunud IFD kongressi ja tutvustati plaane sel sügisel Innsbruckis toimuvaks kongressiks, millise raames selgitatakse taaskord välja ka maailma parimad noored katuseehitajad.
Erilise innukusega kutsub Liit katuseehitajaid, aga ka majaomanikke osalema arvult juba seitsmendal Aasta Katuse konkursil, mille võidutööd esitatakse ka IFD Award maailma parimaid katuseid selgitavale konkursile.
Õhtu jooksul mütati “safaril” Ida-Viru kaevandusmaastikul, mängiti võidu peale mälust tulenevate teadmistega ning tunti end kolleegide seltsis mõnusalt. Üldkoosolek oli omamoodi lõpuüritus Liidu 15-juubeliaasta ettevõtmiste reas. Eraldi äramärkimist väärib kvaliteetne veebiülekanne koosolekult nende liikmete tarbeks, kes Ida-Virumaale seekord ei jõudnud.
Liit tänab toetajaid: SFS, Essve, Toode, Monier-Icopal, Skyvision.

Leave a Reply